Informacja o rozstrzygnięciu oferty sprzedaży nr 4/2019 Stoiska Handlowe w Domkach Drewnianych podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego PDF Drukuj

 

Rozstrzygnięcie ogłoszenia o ofercie sprzedaży nr 4/2019

Przedmiotem zapytania było: wynajem 30 Stoisk Handlowych w Domkach Drewnianych podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego 20-22.12.2019


Ofertę wybraną do realizacji złożyli:

Lp.

Dane oferenta

1

Gospodarstwo Pasieczne „Swojskie Miody” ul. Krajobrazowa 88 26-001 Masłów Drugi

2

Gospodarstwo Pasieczne – Pasieka JuRajska sp. z.o.o ul. Ziętka 54 41-400 Mysłowice

3

Świat Słodyczy KIN WERONiKA ul. Ułańska 5/224 40-887 Katowice

4

OMEGA Jasionek Edward ul. Graniczna 24A 42-512 Psary

5

Katarzyna Tarnowska Kołacze Węgierskie ul. Kilińskiego 60/7 41-200 Sosnowiec

6

PATISSERIES Dagmara Borkiewicz ul. Osada Młyńska 8 42-421 Rudnik

7

Słodki Kram Anna Szałaśny – Grad ul. Wyszyńskiego 10/10 32-650 Kęty

8

Zbigniew Bawoł ul. Dubielec 31 44-335 Jastrzębie Zdrój

9

Wiejska Chata Piotr Łapiński ul. Przejezdna 2/26 16-001 Ignatki

10

P.H.P.O Syderyt Artur Zawiślak ul. Plebiscytowa 9/3 44-100 Gliwice

11

Cafe Belfegor Robert Jarkulisz ul. Hlonda 1 43-100 Tychy

12

Karczma Bacówka – Karczma Kuban ul. Pszczyńska 100 43-225 Wola

13

F.H.U. Sery z Istebnej i Koniakowa Izabela Samowedziuk 43-470 Istebna 893

14

Agnieszka Świderska ul. Chmura 103-658 Warszawa

15

Truck Mania Łukasz Myszkowski ul. Kamieńczyce 2b 32-200 Miechów

16

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Panek Stanisław ul. Rzeźnicza 2 34-323 Ślemień

17

Marzena Kaczorowska „Korabia” ul. Barycz 18 95-082 Dobroń

18

P.P.H.U „Ares” Katarzyna Przegendza ul. Poprzeczna 2 41-710 Ruda Śląska

19

MF Monika Twerdyk ul. Sadowa 11E Czekanów

20

Marek Kaczorowski Piwomar Browar Koreb ul. Żeromskiego 72, 98-100 Łask

21

MART Marcin Ziaja ul. Darwina 15. 43-100 Tychy

22

JOKER – CLUB Roman Szyja ul. Boczna 4. 43-100 Tychy

23

Usługi gastronomiczne Tadeusz Cichoń ul. Jedności 14, 43-100 Tychy

24

Sweeco Marcin Zaczyński ul. Wrzosowa 31, 42-520 Dąbrowa Górnicza

25

Celestyna Kula PLOT – ART ul. 30 lecia 24, 43-143 Lędziny

26

Anna Roessler Pracownia Florystyczna ul. Sienkiewicza 24, 43-100 Tychy

27

Pracownia Florystyczna Iwona Kwiatek ul. Opolska 66, 47-120 Zawadzkie

28

Mateusz Śliwa os, Andaluzja 7/18, 41-949 Piekary Śląskie

29

Ludwik Targiel ul. Ruchu Oporu 84, 43-220 Bojszowy Nowe

30

Mirosław Nowak, ul. Wodzisławska 43-245 Studzionka

Do zapytania ofertowego przystąpili następujący oferenci:

Lp.

Dane oferenta

1

Gospodarstwo Pasieczne „Swojskie Miody” ul. Krajobrazowa 88 26-001 Masłów Drugi

2

Gospodarstwo Pasieczne – Pasieka JuRajska sp. z.o.o ul. Ziętka 54 41-400 Mysłowice

3

Świat Słodyczy KIN WERONiKA ul. Ułańska 5/224 40-887 Katowice

4

OMEGA Jasionek Edward ul. Graniczna 24A 42-512 Psary

5

Katarzyna Tarnowska Kołacze Węgierskie ul. Kilińskiego 60/7 41-200 Sosnowiec

6

PATISSERIES Dagmara Borkiewicz ul. Osada Młyńska 8 42-421 Rudnik

7

Słodki Kram Anna Szałaśny – Grad ul. Wyszyńskiego 10/10 32-650 Kęty

8

Zbigniew Bawoł ul. Dubielec 31 44-335 Jastrzębie Zdrój

9

Wiejska Chata Piotr Łapiński ul. Przejezdna 2/26 16-001 Ignatki

10

P.H.P.O Syderyt Artur Zawiślak ul. Plebiscytowa 9/3 44-100 Gliwice

11

Cafe Belfegor Robert Jarkulisz ul. Hlonda 1 43-100 Tychy

12

Karczma Bacówka – Karczma Kuban ul. Pszczyńska 100 43-225 Wola

13

F.H.U. Sery z Istebnej i Koniakowa Izabela Samowedziuk 43-470 Istebna 893

14

Agnieszka Świderska ul. Chmura 103-658 Warszawa

15

Truck Mania Łukasz Myszkowski ul. Kamieńczyce 2b 32-200 Miechów

16

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Panek Stanisław ul. Rzeźnicza 2 34-323 Ślemień

17

Marzena Kaczorowska „Korabia” ul. Barycz 18 95-082 Dobroń

18

P.P.H.U „Ares” Katarzyna Przegendza ul. Poprzeczna 2 41-710 Ruda Śląska

19

MF Monika Twerdyk ul. Sadowa 11E Czekanów

20

Marek Kaczorowski Piwomar Browar Koreb ul. Żeromskiego 72, 98-100 Łask

21

MART Marcin Ziaja ul. Darwina 15. 43-100 Tychy

22

JOKER – CLUB Roman Szyja ul. Boczna 4. 43-100 Tychy

23

Usługi gastronomiczne Tadeusz Cichoń ul. Jedności 14, 43-100 Tychy

24

Sweeco Marcin Zaczyński ul. Wrzosowa 31, 42-520 Dąbrowa Górnicza

25

Celestyna Kula PLOT – ART ul. 30 lecia 24, 43-143 Lędziny

26

Anna Roessler Pracownia Florystyczna ul. Sienkiewicza 24, 43-100 Tychy

27

Pracownia Florystyczna Iwona Kwiatek ul. Opolska 66, 47-120 Zawadzkie

28

Mateusz Śliwa os, Andaluzja 7/18, 41-949 Piekary Śląskie

29

Ludwik Targiel ul. Ruchu Oporu 84, 43-220 Bojszowy Nowe

30

Mirosław Nowak, ul. Wodzisławska 43-245 Studzionka

31

Byfyj Krzysztof Borowiec ul. Grzybowa 73, 42-609 Tarnowskie Góry

32

Grupa Imagiz Tycjan Janik ul. Agatowa 8, 43-210 Kobiór

33

REBELIA S.C Melioracyjna 18, 57-200 Ząbkowice Śląskie

34

Pracownia rękodzieła i Sklep DEKORIANNA Anna Hałat

35

Fun Fest Aleksandra Cichoń ul. oś. Tysiąclecia 12/3, 44-300 Wodzisław Śląski

36

Pszczela Kraina Anna Kasprzak ul. Niwnica 50i, 48-303 Nysa

37

P.H.P.U Syderyt Artur Zawiślak ul. Plebistytowa 9/3, 44-100 Gliwice

38

F.H.U „Doro” Dorota Domańska ul. Józefowska 94/15, 40-145 Katowice

 

Wszystkim biorącym udział serdecznie dziękujemy.

Wytworzył: Agata Nosal
Data informacji: 2019-10-29 10:11:41
Opublikował: Agata Nosal
Data publikacji: 2019-10-29 11:18:27
Odsłon: 196
Dziennik zmian